مهمترین رویداد مبلمان مشهد آغاز به کار کرد ...

دسته بندی انتقال از سایت قبل


۲۰ خرداد ۱۴۰۰


این رویداد از امشب تا ۲۲ خردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد در جریان است.

مسلم نوروزی برگزارکننده رویدادهای تخصصی سراسر کشور در گفتگو با گسترش نیوز اظهار داشت: نمایشگاه  تخصصی تولیدات مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی مشهد باحضور ۱۳۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استان های مختلف با رعایت کلیه پرتکل های بهداشتی برگزار شده و بازدید ها نیز به شکل تخصصی و صرفا توسط کارت دعوت امکان پذیر است.

مدیرعامل شرکت آرتا نمانگر اردبیل تصریح کرد: این رویداد که از امشب تا ۲۲ خردادماه در جریان خواهدبود، ۱۸ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی دارد که شامل سه سالن  فردوسی عطار و مفاخر به عنوان سالن های مجهز و استاندارد در سایت بین المللی مشهد است.

وی ادامه داد: کلیه گروه های کالایی مرتبط با مبلمان ، لوستر و...  در قالب غرفه های مستقل در این نمایشگاه حضور و مشارکت دارند. هدف اصلی از برگزاری آن نیز ارائه آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی، تبادل دانش و اطلاعات میان تولیدکنندگان، فعالسازی بازارهای جدید، آشنایی مستقیم با سلیقه و خواست مشتری و همچنین ایجاد فضای رقابتی و بالابردن حق انتخاب مصرف کنندگان است.


Search
Side Widget
You can put anything you want inside of these side widgets. They are easy to use, and feature the new Bootstrap 4 card containers!