برگزاری نمایشگاه تخصصی مبلمان ۷ استان کشور توسط شرکت آرتا نمانگر

دسته بندی آخرین اخبار نمایشگاهی


۳۱ فروردین ۱۴۰۰


مسلم نوروزی مدیر عامل شرکت آرتا نمانگر اردبیل در گفتگویی ضمن تبریک سال نو وآرزوی موفقیت برای دست اندر کاران صنعت نمایشگاهی همکاران ، سایت داران ، غرفه داران و غرفه سازان در سال جاری و نظر به نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری سال  تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها ،در راستای برداشتن گامهایی هرچند کوچک در خصوص محقق شدن شعار سال و با هدف رفع موانع موجود در راستای تولید محصولات داخلی شرکت آرتانمانگر اردبیل برگزاری 7عنوان نمایشگاه تخصصی در زمینه مبلمان در مراکز هفت استان کشور را سرلوحه برنامه کاری خویش قرارداده است. چونکه اعتقاد و باور ما بر آن است نمایشگاه ها به عنوان قوی ترین محرک اقتصادی میتوانند نقش موثری در برداشتن موانع تولید و رونق گرفتن کسب و کارها داشته باشد. وی در ادامه از زمان برگزاری و برنامه ریزی برای عدم تداخل این نمایشگاهها و متراژ و سالنهای تحت پوشش بشرح ذیل خبر دادند :

۱.نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و جهیزیه تبریز در فضایی به متراژ مفید ۱۲۰۰۰متر مربع در سالن های امیرکبیر، پروین اعتصامی ، شهریار و آذربایجان در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تبریز دربازه زمانی ۲۷لغایت۳۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
۲.نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی مشهد و در فضایی به متراژ مفید ۱۰۰۰۰متر مربع در سالن های فردوسی ، مفاخر و عطار در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی مشهد از تاریخ ۵لغایت ۸ خردادماه برگزار خواهد شد.
۳.نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی اردبیل در فضایی به متراژ مفید ۲۰۰۰متر مربع در سالن های ۱ و ۲ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اردبیل از 17 خرداد ماه بمدت 5 روز دایر خواهد بود.
۴.نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون مدرن اصفهان در فضایی به متراژ مفید ۷۵۰۰متر مربع در سالن جدید مدرن و مجهز امیر کبیر در بازه زمانی ۳۱ خردادماه لغایت ۴ تیر ماه برگزار خواهد شد.
۵.نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی زنجان در فضایی به متراژ مفید ۴۰۰۰متر مربع در سالن های ۲و۳و کوریدر های CوB در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین از تاریخ ۷ لغایت ۱۱ تیرماه برگزار خواهد شد.
۶.نمایشگاه تخصصی خانه و مبلمان مدرن گرگان در فضایی به متراژ مفید ۳۵۰۰ متر مربع در سالن اصلی در بازه زمانی ۱۴لغایت ۱۸ تیرماه برگزار خواهد شد.
۷.نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه در فضایی به متراژ مفید ۳۰۰۰ متر مربع در سالن های طاقبستان، بیستون،زاگرس ،آناهیتا و مرکزی از تاریخ ۴ لغایت ۸ مرداد برگزار خواهد شد.
ایشان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از کادر محترم درمان در مقابله با بیماری کووید ۱۹ و تلاشهای بی دریغ مسئولین محترم از رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی در طول برگزاری خبر دادند و افزودند کلیهپروتکل های ابلاغی از ناحیه وزارت بهداشت از قبیل استفاده از نرم افزار ماسک ، ضد عفونی محیط و سالن های نمایشگاه ، استفاده اجباری غرفه داران ،بازدید کنندگان و برگزار کنندگان از ماسک را مورد تاکید قرار دادند.
مدیر عامل شرکت آرتا نمانگر اردبیل در ادامه بر لزوم تبلیغات گسترده و هدفمند در طی برگزاری نمایشگاه ها تاکید کردند و از اکران تبلیغات گسترده محیطی ، تبلیغات  درصداو سیما ،فضای مجازی ،ارسال کارت دعوت و ارسال پیامک انبوه خبر دادند.
نوروزی در پایان تاکید کردند تمام تلاش و همت خود را به کار خواهیم بست تا مشارکت کنندگان به هدف از پیش تعیین شده خود دست یابند و با رضایت کامل نمایشگاه هاراترک نمایند که این امر زمینه ساز بالا بردن سطح کیفی و کمی نمایشگاه ها در سال های آتی خواهد بود.
 


Search
Side Widget
You can put anything you want inside of these side widgets. They are easy to use, and feature the new Bootstrap 4 card containers!