آخرین اخبار
به گزارش روابط عمومی شرکت آرتانمانگر اردبیل بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، نهاده ها و تجهیزات آبیاری همزمان با هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور ، داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته عصر روز سه شنبه 18/6/99 با حضور جناب آقای مهندس فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی و جناب آقای دکتر بهداد مدیر کل دامپزشکی استان ، مهندس نژاد رضا مدیر سازمان تعاون روستایی ، جناب آقای مهندس شفیعی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و جمعی از مدیران سازمان جهاد کشاورزی و ادارت اقماری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تبریز گشایش یافت . در این نمایشگاه 70 واحد تولیدی و بازرگانی از استانهای تهران ، آذربایجان شرقی ، مازندران ، البرز ، خراسان رضوی ، اصفهان ، یزد ،اردبیل ،لرستان ، قزوین و گلستان آخرین دستاوردها و فناوریهای نوین خود را در زمینه ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، ماشین آلات دام و طیور ، لوازم و تجهیزات آبیاری ، نهاده ها ، تجهیزات مرغداری ، دامپروری و خوراک دام و طیورو آبزیان ، مکمل های خوراک دام و طیور ، مرغ مادر و جوجه یک روزه را در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته اند . این نمایشگاه همه روزه از ساعت 16 الی 22 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود .
به گزارش روابط عمومی شرکت آرتانمانگر اردبیل بیست و ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی عصر روز سه شنبه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی رشت گشایش یافت . در این نمایشگاه تعداد 80 واحد تولیدی و بازرگانی از استانهای تهران ،گیلان،آذربایجان شرقی،البرز،گلستان و اردبیل حضور دارند که آخرین تولیدات و فناوریهای خود را در زمینه انواع مبلمان راحتی ، کلاسیک و استیل ، سرویس خواب ، میز غذاخوری ، تخت خوابشو ، دکوراسیون داخلی ، فرش وتابلو فرش ، لوستر و چراغهای تزئینی را در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته اند . لازم به ذکر است این نمایشگاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و ورود افراد بدون ماسک ممنون می باشد . این نمایشگاه تا تاریخ 11 مرداد ماه همه روزه از ساعت 17 الی 23 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود .
به گزارش روابط عمومی شرکت آرتانمانگر اردبیل اولین نمایشگاه نهاده ها،تجهیزات آبیاری،ادوات و ماشین آلات کشاورزی پارس آباد روز سه شنبه 6 اسفند ماه با حضور جناب آقای مهندس شهریاری معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ، جناب آقای مهندس آسیابی زاده رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان و جناب آقای مهندس نظیفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد و جمعی از مسئولین و کارشناسان شهرستانی گشایش یافت . در این نمایشگاه مشارکت کنندگان از استانهای تهران،آذربایجان شرقی، اصفهان ،همدان،اردبیل ، مازندران و البرز آخرین تولیدات و محصولات خود را در زمینه ادوات وماشین آلات کشاورزی،نهاده ها،تجهیزات آبیاری در معرض دید بازدیدکنندگان قرارداده اند. این نمایشگاه تا 9اسفند ماه از ساعت 10 صبح الی 18 عصر پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود .
چهارمین نمایشگاه ملزومات جهیزیه تبریز عصر روز سه شنبه 24 تیر ماه سالجاری توسط شرکت آرتانمانگر اردبیل با حضور 300 واحد تولیدی و بازرگانی از استانهای مختلف کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تبریز گشایش یافت . این نمایشگاه در سالنهای امیر کبیر ، پروین اعتصامی ، شهریار و آذربایجان در فضایی به متراژ 22 هزار متر مربع برگزار می شود . ازنکات حائز اهمیت این نمایشگاه اختصاص بیش از 55درصد فضای نمایشگاه به تولیدکنندگان استان آذربایجان شرقی است که در جهت حمایت از این صنعت در داخل استان می باشد. در این نمایشگاه تولیدکنندگان از استانهای تهران ،خراسان رضوی ،اصفهان،فارس ،مازندران،گیلان،گلستان ،آذربایجان غربی، اردبیل،قزوین، البرز ، یزد،کرمانشاه،زنجان ،همدان ،قم وآذربایجان شرقی ملزومات کامل جهیزیه را از قبیل لوازم خانگی، مبلمان استیل، راحتی و کلاسیک،سرویس خواب،ناهارخوری،بوفه،میز ال سی دی،لوسترو چراغهای تزِئینی، فرش ماشینی ودستباف، کالای خواب ودکوراسیون منزل در معرض دید علاقمندان گذاشته اند . لازم به ذکر است این نمایشگاه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار میشود و ورود افراد بدون ماسک ممنوع می باشد . در ضمن ترتیبی اتخاذ گردیده است که ماسک و مایع ضدعفونی کننده بصورت رایگان در اختیار تمامی بازدیدکنندگان و غرفه داران قرار گیرد . این نمایشگاه تا 28 تیر ماه از ساعت 16 الی 22 شب پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان خواهد بود .
به گزارش روابط عمومی شرکت آرتانمانگر اردبیل دهمین نمایشگاه بازرگانی عمومی اردبیل عصر روز دوشنبه 5 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اردبیل گشایش یافت . در این نمایشگاه 40 واحد تولیدی و بازرگانی از استانهای اردبیل، آذربایجان شرقی، تهران ، اصفهان، همدان ، زنجان ، خوزستان ، اراک و البرز آخرین تولیدات و محصولات خود را در زمینه لوازم خانگی، فرش و تابلو فرش ماشینی و دستبافت،مبلمان ، کالای خواب و صنایع چوب در معرض دید بازدیدکنندگان قرارداده اند. این نمایشگاه تا 9 اسفند ماه از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود .

مقالات دیگر...